Celkové výsledky po třetím závodě
Celkové výsledky po 3. závodě - třídy OPEN :
1.Zdeněk Fošum 95b.
2.Zdeněk Kratochvíl 95b.
3.Libor Odehnal 84b.
4.Jan Bloudíček 80b.
5.Jiří Mrzena 79b.
6.Luděk Jankovský 75b.
7.Pavel Bartůněk 64b.
8.Martin Mareš 60b.
9.Jiří Karban 55b.
10.Tomáš Klika 50b.
11.Pavel Novák 46b.
12.Ivo Kaštan 42b.
13.Karel Staněk 35b.
14.Miroslav Šašek 32b.
15.David Pártl 28b.
16.Jiří Štancl 24b.
17.JAn Malecha 23b.
18.Aleš KLement 22b.
19.Jaroslav Staněk 18b.
20.Radek Bárta 18b.
21.Tomáš Novák 16b.
22.Petr Šonský 16b.
23.Roman Zíka 16b.
24.Jaroslav Strejček 15b.
25.Václav Liška 15b.
26.Miroslav Černý 14b.
27.Ondřej Fanta 14b.
28.Jiří Kubík 13b.
29.Šimon Klenovec 13b.
30.Zdeněk Pokorný 13b.
31.Libor Podmol 12b.
32.El.Bárta 12b.
33.Michal Silmbrod 12b.
34.Petr Brož 11b.
35.Jaroslav Doležal 10b.
36.Jakub Celetka 10b.
37.Pavel Kantor 8b.
38.Martin Silmbrod 8b.
39.Radek Rachač 7b.
---------------------------------------
Celkové výsledky po 3. závodech - třídy JUNIOR.
1.Lukáš Pavelec 129b.
2.Milan Gregor 117b.
3.Patrik Doležal 95b.
4.Filip Neuvirt 80b.
5.Petr Šmíd 75b.
6.Pavel Kejmar 50b.
7.Andreas Hrdlička 34b.
8.Šimon Klenovec 32b.
9.Tomáš Domín 29b.
10.Václav Anděl 28b.
11.Radek Bílek 24b.
12.Tomáš Glienke 20b.
13.Radek Bárta 18b.
14.Pavel Liška 15b.
-------------------------------------------
Celkové výsledky po 3. závodech - třídy MIKRONI.
1.Lukáš Kuklík 147b.
2.Daniel Sadílek 117b.
3.David Koš 101b.
4.Alois Vrchlavský 86b.
5.Jakub Hořínek 83b. 6.Daniel Bartůněk 80b. 7.Vaclav Tájek 75b.
8.Michal Kuběna 67b.
9.David Němec 58b.
10.Lukáš Botík 49b.
11.Tomáš Daniel 36b.
12.Tomáš Chromý 36b.
13.Luboš Němec 31b.
14.Filip Podmol 28b.
15.Michal Tichý 23b.
---------------------------------------
Celkové výsledky po 3.závodech - třídy FICHTL SPECIÁL: 1.Lukáš Pavelec 147b. 2.Zdeněk Neuvirt 131b. 3.Michal Kuběna 108b. 4.Jiří Dohnal 70b. 5.Pavel Kezman 38b. 6.Pavel Dura 36b. 7.Dan Hůda 35b. 8.Filip Neuvirt 34b. 9.David Melichar 31b. 10.Robert Gampe 28b. ---------------------------------------- Celkové výsledky třídy Fichtl - klasik - po 3.závodech: 1.Zdeněk Fošum 122b. 2.Milan Gregor 94b. 3.Pavel Liška 45b. 4.Jaroslav Slavík 38b. 5.Jaroslav Staněk 30b. ----------------------------------------- Celkové výsledky třídy VETERÁN - po 3.závodech: 1.Zdeněk Fošum 145b. 2.Jiří Mrzena 135b. 3.Karel Staněk 82b. 4.David Pártl 78b. 5.Jaroslav Staněk 40b. 6.Zdeněk Pokorný 36b. 7.Roman Zíka 36b. 8.Zdeněk Neuvirt 30b. 9.Petr Šimák 26b. 10.Antonín Kuběna 24b.